Przeszła operację plastyczną jak gwiazdy. Dostała skierowanie na NFZ [LIST]

admin
Administrator
Posty: 365
Rejestracja: 22 maja 23, 15:03

Przeszła operację plastyczną jak gwiazdy. Dostała skierowanie na NFZ [LIST]

Post autor: admin »

Przeszła operację plastyczną jak gwiazdy. Dostała skierowanie na NFZ [LIST] - 2unk9kpturbxy8wztbhntyxmtbmmgm4ndu3zdk2zwzkzgfizju3odg3oc5qcgeslqmazkhnfcnnc1etbc0esm0cdt4aaaewaq
Przeszła operację plastyczną jak gwiazdy. Dostała skierowanie na NFZ [LIST] - 2unk9kpturbxy8wztbhntyxmtbmmgm4ndu3zdk2zwzkzgfizju3odg3oc5qcgeslqmazkhnfcnnc1etbc0esm0cdt4aaaewaq (109.98 KiB) Przejrzano 30 razy
Miałam z tym problem od dawna. Opadające jak u spaniela powieki, które odziedziczyłam po mamie, nie tylko zmieniły mi wygląd, ale i znacznie ograniczyły pole widzenia. Wiedziałam, że czeka mnie korekta, ale nie wiedziałam, jak się do tego zabrać. Moje rozterki rozwiała okulistka, która po badaniu uznała, że mój wzrok cierpi na tym defekcie kosmetycznym i wystawiła skierowane na operację blefaroplastyki na NFZ. Zdecydowałam się jednak wykonać ją prywatnie — opisuje w liście do redakcji Medonetu pani Kasia z Warszawy.

Źródło: https://uroda.medonet.pl/medycyna-estetyczna/chirurgia-plastyczna/przeszla-operacje-plastyczna-jak-gwiazdy-dostala-skierowanie-na-nfz-list/8r4m3rc
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post